Nezařazené

Kvalitní světlo vždy a všude

on 27. 10. 2018 0 Comments

Určitě jsme všichni už po mnoho let vděční za vynález žárovky a jsme opravdu rádi, že už se dnes nemusíme spoléhat pouze na svíčky či petrolejové lampy nebo dokonce na louče a že si můžeme v klidu vyrazit ven bez starostí a strachu i v noci, kdy je celé město osvětleno pouličními lampami a nejen střed města, ale i každá ulice či park nebo parkoviště. Dokážete si představit, že by to tak nebylo? A za to všechno vděčíme nejen právě pouličním a různý venkovním lampám a osvětlením, ale hlavně výbojkám.
mokrá žárovka
Přesně tak, už po mnoho let jsou dokonalým zdrojem světla výbojky. Právě pro venkovní osvětlení jsou dnes k dostání vysoce kvalitní a spolehlivé sodíkové výbojky, které patří mezi špičku světelných zdrojů, a které bezpečně osvětlí nejen ulice a parky, ale zajistí Vám také bezpečí v okolí Vašeho domu a před různými budovami. Jde vlastně o nejúčinnější světelný zdroj, u kterého by Vás mohla trochu překvapit vyšší pořizovací cena. Tato investice se Vám ovšem velice vyplatí a to díky velmi dlouhé životnosti a úspornosti tohoto světelného zdroje.
rozsvícené žárovičky
Ale ať neprobíráme pouze venkovní prostředí, nejen venku potřebujete svítit, že ano? Chcete si dopřát kvalitní osvětlení naprosto všude. Pro speciální případy, kdy chcete něco dokonale nasvítit a zdůraznit barevné spektrum či jen prostě zviditelnit, jsou zde tak zvané halogenidové výbojky, které dokonale poslouží právě při nasvícení výstavišť a showroomů, poslouží skvěle při osvícení výloh obchodů a lze je využít třeba i do blesku foťáku nebo do neonových nápisů. Ano i tento světelný zdroj má své velké využití a jde o vysoce kvalitní světelný zdroj s dlouhou životností.
V neposlední řadě bychom měli zmínit i autožárovky, které také naleznete v tomto oddělení a již pomalu z trhu mizející tak zvané rtuťové světelné zdroje, které bývali využívány jako sodíkové pro osvětlení venkovních prostor. U nás je najdete všechny. Tak jen přijďte.