Nezařazené

Potřebujeme přestěhovat vestavěnou skříň


V životě se stávají i nepředvídatelné situace, které nás mohou nepříjemně zaskočit. Třeba takové stěhování kvůli extrémním cenám energií. Lidé, kteří žijí v městském bytě a využívají patřičného komfortu dálkového vytápění, se mohou rozhodnout, že cena za teplo dodávané z centrální kotelny na zemní plyn je již natolik neúnosná, že se vyplatí byt prodat, pořídit rekreační chatu s možností celoročního bydlení a vytápět ji v zimě dřevem v krbových kamnech. Máte-li k dispozici rozumný zdroj přísunu palivového dříví, anebo máte možnost opatřit si jej v lese samosběrem, může to znamenat zásadní, i mnohatisícovou úsporu nákladů na bydlení.

Pokud se vám podaří objevit a zakoupit vhodný objekt, pak už vám nic nebrání v tom, přestěhovat vybavení vašeho bytu. A je-li jeho součástí i vestavěná skříň, kterou byste si rádi vzali s sebou, vyvstává otázka, jak to provést, když ji nelze jednoduše přenést, jako ostatní nábytek?

montáž nábytku

Oslovte bez obav stěhovací firmu

Nemusíte mít obavy, že stěhováci vaši zakázku odmítnou jen proto, že máte doma vestavěnou skříň, kterou si nedokážete samo demontovat. Stěhovací firma provede montáž nábytku v Praze za vás, je na to vybavena a dokonce je to v běžné nabídce práce, kterou stěhováci zajišťují. Možná, že někteří z vás, co jste dříve narození, pamatujete, že stěhováci kdysi dávno nic takového neprováděli, ale doba se mění a spolu s ní i postupy profesionálních stěhovacích firem.

skříně v ložnici

Vestavěnou skříň bude zapotřebí zároveň přizpůsobit novému prostředí, bude zřejmě nutné provést některé přířezy a další technické úpravy, a je-li to technicky možné a skutečně realizovatelné, stěhovací firma si s tím poradí. Nainstaluje vestavbu na míru i do nového bytu, aniž byste na to museli volat specializovanou firmu anebo hodinového manžela. Totéž se týká i kompletního stěhování kuchyní včetně kuchyňských linek.