Nezařazené

Úžasné dekorace, které vytvoří skvělou atmosféru

Spustili jsme pro vás nový webový portál a uspořádali jsme ho pro vaši potřebu tak, abyste se dokázali výborně zorientovat v naší nabídce. Pokud budete mít zájem, a to vám z celého srdce si dovolujeme doporučit, oslovte našeho h l í d a c í h o p s a, který vám bude pravidelně zasílat na vaši vámi zadanou e-mailovou adresu zasílat žhavé novinky a od této doby vám žádná naše novinka nebude mít šanci uniknout!

dekorativní lampa

V nabídce máme skvělé dekorativní lampy, které ocení zvláště milovníci přírody, protože naše lampy jsou zcela z přírodních materiálů. Jen si představte zimní romantický večer při praskání polínek naložených v krbu, s jemnými osvity žhavých uhlíků a v rohu místnosti – tam, kam nedopadne světlo z krbíku, tak tam vám temný kout ozáří naše dekorativní lampa z přírodního materiálů svým mihotavým plamenem svíčky. A jak svítidlo, tak i váš krb se budou skvěle doplňovat a každý pošle své světlo za vámi.

Můžeme vám nabídnout dekorativní lampu jak kovovou, tak i lampy z proutí ale i ze dřevěných kolíků, což je velmi zajímavé zboží, které jen tak někdo nemá. A to také proto, ž jsme přímými dovozci a snažíme se mít v nabídce zboží, které není zcela obvyklé a které nenajdete v každém obývacím pokoji. Navíc tím, že jsme přímí dovozci, můžeme si dovolit vám nabídnout zboží za velmi příznivé ceny, které můžete využívat vy – naši koncoví zákazníci, ale stejně tak dobře i majitelé obchodů s bytovými doplňky.

malý andělíček

Skvěle se bude ve vašem obývacím pokoji nebo v ložnici či kdekoliv jinde v bytovém prostoru, kde jim uděláte své místo – naši dekorační andělé v bílé andělské barvě. Ale andílky můžete mít i v barvě šedé a v různých velikostech a zobrazeních. Andílci mohou držet v ručkách srdíčko, znamení lásky, rozevřenou knihu – znamení moudrosti, či jen tak postávají se sepnutýma rukama – znamení klidu a vyrovnanosti.