Párty stan pro svatební oslavu

Svatba patří k nejvýznamnějším životním událostem a podle toho se také plánuje její oslava. Ta se odbývá pochopitelně v oficiálním duchu v kostele nebo na městských či obecních úřadech a následně v prostorách salonků restaurací, vináren či kaváren, kde probíhá svatební hostina. Na hostinu však mohou být pozvaní pouze hosté z rodinného kruhu a z užšího příbuzenstva, a poté se všichni zúčastnění mohou přesunout do venkovních prostor, kde proběhne slavnost ve volnějším duchu. Tam už bývají přítomni i přátelé a známí a jde o velkolepou párty, kde se může sejít i několik desítek osob.

zahradní slavnost

Pro tyto příležitosti se báječně hodí párty stan z půjčovny párty stanů v Brně https://www.partystanyaz.cz/pronajem.html. Proč zrovna párty stan a proč zrovna na svatbu?

Bílá barva – nevěstiny svatební šaty bývají obvykle bílé a bílá barva se zpravidla objevuje i na ubrusech a prostírání svátečních stolů. V tomto duchu se může nést i zahradní slavnost, kde bílá plachta stanové konstrukce nebude působit rušivě, ale spíše přirozeně.

slavnostně prostřený stůl

Ochrana před sluncem – sluneční paprsky jsou na svatbě pochopitelně vítané, ale nesmí jich být mnoho. Nehodí se například při stolování, kde odráží ostré slunce bílá barva ubrusu a bílé nádobí. Bariéru před sluncem oceníme i tehdy, je-li venkovní teplota příliš vysoká a nemáme možnost se nikde efektivně chladit.

Zabezpečení před deštěm – když na svatbě lehce zaprší, nic se neděje, ale ne vždy se podaří „objednat“ počasí na svatební den takové, aby bylo ideální. Párty stany před deštěm chrání spolehlivě, pouze musíte počítat s tím, že na návětrné straně budou dešťové kapky směřovat šikmo a mohou dopadat i pod prostory stanové střechy.

Oddělení koutu s občerstvením – párty stan může posloužit i jako prostor, kde budou umístěny pokrmy a nápoje pro pozvané hosty, a ti si tu pak mohou v poklidu sami vybírat z nabízeného sortimentu na dezertní talířky.