Příjemné a pohodlné posezení

Když člověk přijde unavený po celém dni z práce, je nejpříjemnější pocit nasát vůni domova a usadit se do příjemného křesla nebo na pohovku. Najít si to správné místo k sezení a trávení volného času velmi důležité. Pokud něco takového nemáme je pro nás mnohem těžší si dobře odpočinout. Takové místo, kde cítíme pohodlně a v bezpečí má každý jiné, pro někoho je to postel, pro jiného kout plný polštářů a pro dalšího křeslo po babičce. Pokud Vám přesně něco takového doma chybí, ale i tak už máte třeba málo prostoru, je pro Vás dobrou volbou sedací pytel.

obývací pokoj

Sedací pytel je vak různých rozměrů, který má obvykle velmi pevný nebo rovnou dvojitý obal a uvnitř je vyplněn polystyrenovými kuličkami. Právě tato náplň zajišťuje, že se vak při každém sezení vytvaruje do takové polohy, kterou zrovna chcete zaujmout. Dopřejí Vám tak pohodlí a zároveň i požadovanou oporu, takže celé tělo si v sedacím pytli příjemně odpočine, a navíc se zbaví bolestí po špatně prospané noci. Vak je jednoduše přemístitelný, takže pokud ho máte v obývacím pokoji, ale tentokrát čekáte velkou návštěvu a chcete mít v pokoji více volného místa, jednoduše jej přeneste do vedlejší místnosti. Obaly jsou na povrchu omyvatelné nebo dokonce celé pratelné, takže se nemusíte bát toho, že sedací pytel jídlem nebo pitím zničíte.

sedací kout

Navíc jsou velmi odolné, takže se nemusíte obávat pořídit je také jako doplněk nebo příjemné posezení do dětského pokoje. Některé sedací pytle jsou dokonce upraveny na pobyt venku, takže v nich můžete odpočívat třeba na terase během příjemného letního odpoledne. Na Goodjump jsou sedací pytle k dostání v různých provedeních. V nabídce naleznete rozdílné tvary, barvy i materiály, je jen na Vás, co upřednostňujete a co se hodí do Vašeho interiéru. Sedací vak 189×140 comfort s popruhy black Goodjump je jednou z nejoblíbenějších možností, kterou si zde můžete vybrat.