Rozvoz léků

Distribuce čehokoli je velice složitá. A nezáleží na tom, co zas tak úplně distribuujete, protože všechno má svá pravidla a taky specifika. Já si vzpomínám na tu dobu, kdy jsem rozvážela potraviny a distribuovala jsem také různé příchutě jako například koření a tak podobně. A mě to opravdu hodně bavilo a řekla jsem si, že tohle chci dělat asi nastálo. A to taky hlavně z toho důvodu, že distribuce čehokoliv například i distribuce léčiv anebo novin je vlastně praktická, protože se alespoň doma nenudíte.

Léky užívá mnoho lidí.

Není to taková ta práce, kdy jenom stále sedíte na jednom místě a sledujete, co se děje kolem. Tady u této distribuce, například léčiv, zažíváte vždycky úplně něco nového a jiného, takže tady nezažijete žádný stereotyp, takže se nemusíte bát, že vás práce přestane bavit. Mě tato opravdu hodně moc baví. A když jsem potom našla inzerát, že opravdu shání někoho, kdo bude distribuoval léčiva, tak jsem se ihned přihlásila na pohovor. Zdravotní školu mám a řidičský průkaz už mám šest let, takže bych taky mohla profesně řídit dodávku.

Rozvoz i vitamínu je důležitý.

Moc by mě to bavilo a já jsem si řekla, že je vlastně prima, že bych taky v práci v dodávce měla závozníka. Takže bych tam vůbec nebyla sama. A rozvážela bych a distribuovala léky po celém našem kraji, takže bych samozřejmě poznala opravdu spoustu krásných míst, včetně takových, kam jsem se nikdy nedostala a možná ani nedostanu. A dostanu se tam jenom díky tomu, že distribuují léčiva. A je to opravdu skvělá práce a mě baví. A pokud i vy hledáte nějakou zajímavou, a ne nudnou práci, tak zkuste taky distribuci léčiv. Víte, je mnoho druhů prací, jako například distribuce léčiv a podobně, ale ne každý člověk je takový, že ho distribuce léčiv nebo něco podobného moc bavilo. Já jsme si řekla, ale že každý člověk by měl něco zkusit, třeba by vás ti taky zaujalo a bavilo by vás to.