Vyberte si ty nejlepší šaty

Půjčovny šatů jsou poměrně rozšířené, ale ne všude vám nabízí to co my. Náš salon je vyhlášený, protože se v šatech vyznáme. Druhý salon máme v Paříži a Paříž je hlavním městem módy již celá staletí. Proto máte jistotu, že v našem salonu najdete to nejlepší, co se u nás dá sehnat. Nemáte konfekční postavu, a trápí vás nějaké to kilo navíc? Ani to nebude problém, protože máme skutečně velký výběr, a díky tomu u nás najde svoje plesové a společenské šaty každá žena – i ta s větší velikostí.

fialové šaty

Vyhlášená půjčovna společenských šatů v Praze https://www.svatebni-saty-spolecenske-plesove.cz/saty/spolecenske-saty/čeká na vaši návštěvu – určitě budete překvapená, jaké skvosty na sebe můžete obléknout. Máme šaty, které jsou k dostání opravdu jen v našem salonu. Máme běžné šaty, ale i exkluzivní luxusní kousky, za které by se nemusela stydět ani žádná princezna či královna. A právě královnou plesu nebo jiné společenské události se můžete stát i vy – v šatech z naší půjčovny. Pokud nemáte představu o tom, jaké šaty byste chtěla obléknout, prohlédněte si naši nabídkou v online katalogu – najdete zde všechny šaty, které si můžete vyzkoušet. U každých najdete

společenské šaty

  • Detailní popis
  • Cenu
  • Velikost
  • Fotografie
  • Zkušební řád a podmínky půjčení

Máme pestrou nabídku šatů, a v ní najdete klasické koktejlky, i okázalé šaty s nadýchanou sukní. Máme nejen jednobarevné šaty, ale i kombinace barev. Chceme, aby si u nás každá žena našla šaty podle svých představ. A to není všechno – v sortimentu máme i svatební šaty jak pro nevěstu, tak pro svědkyni i družičky. Kupované šaty vám upravíme individuálně na míru, aby vám sedly naprosto perfektně – nemusíte se tedy bát, že vám při zkoušení nepadnou na 100 %. Po celou dobu vaší návštěvy se vám budeme věnovat tak, abyste si mohla vybrat šaty, ve kterých se budete dobře a pohodlně cítit, a ve kterých si budete připadat krásná. V našem salonu umíme zázraky.