Nezařazené

Zabalit a odeslat, jak prosté

Jistě to znáte, i když se snažíte sebevíc, tak balíček odeslaný k zákazníkovi stejně někdy dojde nevyžádané újmy. A přitom vaše produkty musí být v bezpečí, aby je nepoškodila nebo hrubé zacházení. V případě drobného zboží musíte zase zajistit, že při zboží zůstane pohromadě a v případě poškození vnějšího obalu jeho část náhodu nevypadne ven.

Málokterý zákazník totiž přimhouří oči, i když chyba bude na straně dopravce. Vaším úkolem je prostě počítat i s nemožným a odesílané zboží důkladně zabalit. Klasické igelitové nebo papírové sáčky nejsou tou nejlepší volbou, i při důkladném zalepení nemusí vaše zboží před vlhkostí.

tři sáčky

Výborným pomocníkem vám mohou být obyčejné sáčky se zipem. Zboží do nich snadno uzavřete tak, že nic nevypadne a zároveň se nic nevyžádaného nedostane dovnitř. Nepotřebujete k tomu lepidlo nebo izolepu, prostě čistá práce. Výhodou takovým sáčků je, že se vyrábí v mnoha různých velikostech, takže je využijete jak pro drobnosti typu korálky nebo šperkové komponenty, tak třeba i pro oblečení.

Samozřejmě že se jedná o první obalovou vrstvu, další musí podle povahy zasílaného produktu a předpisů dopravce následovat. V každém případě jde ale o velmi důležitou ochrannou vrstvu, která vaše zboží udrží v bezpečí.

macronka v obalu

V nabídce pro vás máme několik velikostních variant i dva typy uzávěru, jeden je klasický zip sáček, druhá varianta je s posuvným jezdcem, který umožňuje snadné opakované otevírání a uzavírání. Zaleží na tom, co od svého obalu očekáváte.

Kromě těchto sáčků pro vás máme v nabídce i všechny další potřebné obalové materiály, jako fólie, lepicí pásky, obálky nebo krabice a kartony. Máme pro vás vše potřebné na jednom místě a za bezkonkurenční ceny. Nebudete tam muset recyklovat krabice nebo obaly z jiných e-shopů a vaši zákazníci dostanou vždy čistě zabalenou zásilku.