Nezařazené

Oblíbená čísla

Pamatuji si, když můj otec po mně chtěl, abych mu napsala nějaká čísla. Tak jsem mu začala psát čísla, aby byl spokojený. A upřímně, vůbec jsem nevěděla, na co můj otec ty čísla chce. On sám řekl, že to už jsou jeho zlatá čísla. Zlatá čísla? Vůbec jsem nevěděla, to tím můj otec asi myslí. Později jsem se dozvěděla, že můj otec sází na fotbal a taky na hokej. A taky proto sází nějaké sázenky, kde prý může vyhrát jeden milion korun. Vůbec jsem nevěděla, co tohle má znamenat. Tak mě v té doby bylo asi sedmnáct anebo osmnáct let. Takže na žádný sázení jsem neměla náladu a taky ani peníze.

Máte zlatá čísla?

Nicméně ale můj otec řekl, že když jednoho dne vyhraje velké peníze na svá zlatá čísla, tak mi něco dá. Jenomže se to tak samozřejmě nestalo. A je jasné, že každý člověk chce něco vyhrát. Že každý člověk chce nějaké peníze jen tak zadarmo, a tak začne sázet. Jenomže se to taky může stát tak, že místo sázení a výher raději pak bohužel člověk pochází peníze. A to je podle mě velká škoda peněz, nemyslíte? Já bych nedala asi ani korunu na sázení, protože na tohle já nevěřím. A vy sázíte nebo jste jako já?

Každý chce být první.

A já si myslím, že kdyby si můj otec odkládal peníze za sázení bokem, tak se mu to taky vyplatí finančně. Takže si myslím, že zlatá čísla nemusí nikdy padnout. Jenomže vysvětlete to mému otci, který je už závislý na sázení svých zlatých čísel. A já abych pravdu řekla, tak mé zlaté číslo sedm. Vážně nevím proč, ale je to prý velmi populární oblíbené číslo. A vy taky máte nějaká svá zlatá čísla? Anebo máte pouze jenom jedno oblíbené číslo? V tomhle je hodně velký rozdíl. Mít oblíbené číslo anebo zlaté číslo. I když mnoho lidí si myslí, že je to prý jedno a to samé, ale to se mýlí. Sice mám svá vytipovaná čísla, ale držím se vždy při zemi. Nejsem taková, že jdu ihned sázet nějaká zlatá čísla Vipcisla.