4 kroky ke krásné pleti

Co si budeme vykládat, o pleť je potřeba se starat v každém věku ženy, aby se nám odvděčila mladistvým vzhledem. Jak na to a co k tomu použít? Pleť je něco, co je viditelné na první dobrou, a proto je potřeba ji věnovat velkou pozornost a starat se o ní. Pečlivě ji promazávat, protože jen díky tomu zůstane neustále hebká a nevystavovat ji zbytečně vlivům, který u ní vyvolávají dřívější procesy stárnutí. A kdy začít s takovou péči? Není dán přesně rok, kdy se žena, dívka má začít starat o svou pleť. Pokud se budeme o ní starat průběžně, a to teda nejlépe od dospívání, vrátí nám to déle trvajícím mladistvým vzhledem. A co tato péče zahrnuje? Nejdříve je důležité si vždy na sebe vyhranit pár minut času. Není to hodinová procedura, proto opravdu dámy mějte na sebe cca 10 minut času každý den a uvidíte. 

plet

Jakou zvolit kosmetiku?

Je důležité si nejprve hodnotit jaký typ pleti máte. Pokud máte citlivou pokožku, je potřeba vždy kosmetiku vybírat zrovna na tuto pleť, abyste si ji více nedráždily. Matná pleť vyžaduje také jiné prostředky jako pleť suchá.

kosmetika

Jak se starat o pleť?

Existují k tomu 4 kroky. Nejprve je potřeba pleť pořádně vyčistit od nánosu nečistot a make – upu. Pokud máme pleť nádherně čistou je čas provést cílenou péči. Tedy použít kosmetiku přímo na Vaši pleť. Může se jednat o vyhlazení vrásek, hydratace pleti nebo třeba zmírnění otoků kolem očí. Třetí krok představuje nanesení séra. Díky tomuto séru nejen zmírníte třeba suchou pokožku, ale také i krásně hydratujete a připravíte na čtvrtý krok. Ten spočívá v nanesení hydratace. Je vhodné využívat krémy s SPF a dle Vašeho věku. 

A kdy čistit pleť?

Určitě se doporučuje velké čistění každý večer, protože máme na sobě make-up a byly jsme celý den vystavení prachu, smogu a dalším vlivům a malé čištění ráno před nanesením denní báze.