Zbavte se chloupků raz dva!

Chloupky jsou něco, co je na ženském těle dnes v této době a na této planetě hold nepřípustné, ale nebylo tomu tak po celou dobu lidské existence. Když jsme byli ještě v pravěku, naši pravěcí předci nic takového neřešili. Nejen, že neměli takovou mozkovou kapacitu, ale přibližovali se chováním zvířatům a všichni dobře víte, že zvířata takto o svůj vzhled nedbají. Ne že přímo nedbají, ale spíše to neřeší, ono totiž není co řešit, když se nad tím zamyslíme a přemýšlíme, že je to vlastně hloupost. Později to lidé taky neřešili, trend holení přišel prakticky nedávno, možná před takovými padesáti lety, ne-li méně, protože si každý pamatujeme, že možná ještě naši rodiče či prarodiče zamlada hold toto neřešili, a to ani zastara, co se týče prarodičů.

depilace

Dříve bylo symbolem krásy něco úplně jiného než dnes a chloupky hold brali všichni jako normální věc, protože to normální věc vlastně je. Dnes se jich my ženy chceme většinou zbavit a jsou dokonce i muži, kteří chloupky holí a holí si dokonce i ruce a nohy, což je dost nepochopitelné. Každý je ale svého života strůjcem a nemůžeme tak nějak soudit podle toho, jaké zvyky kdo má a jak kdo vnímá krásu. Pokud si chtějí holit chloupky, ať si je holí. Jak se chloupků tedy zbavit?

laser

Existuje mnoho vychytávek, ne všechny však fungují tak, jak bychom chtěli. Začneme u normální žiletky. Ta je sice účinná pro rychlé a bezbolestné odstranění, avšak chloupky rostou snad ještě rychleji a mnohdy v jiné podobě, než rostly předtím. Dostáváme se i depilačním páskám, které jsou tedy mnohem lepší a pro úplné odstranění jsou tak akorát. Hebká kůže vydrží dlouho. Není to však šetrné ke kůži a může se stát, že si strhnete i kousek kůže. Další je depilační krém, což je jedno velké ne. Není to zdravé na kůži a jsou v tom chemikálie. Pak jsou způsoby laserového odstranění, což je v rámci účinnosti to nejlepší, takže bychom možná i doporučili tuto metodu, pokud se chcete chloupků postupně zbavit úplně.