Nezařazené

Život v mobilním celoročním domě Pemberton Mystique vás bude bavit

Celoroční bydlení

Mobilní dům Pemberton Mystique je důkladně zateplen a určen pro celoroční bydlení. Vytápět jej můžete i dřevem v krbových kamnech, což je dnes stále nejlevnější způsob vytápění. I když cena palivového dřeva stoupá a musíte se jím předzásobit již ve značném předstihu, zdaleka nedosahuje takových cifer, jako cena plynu a elektrické energie pro vytápění.

zelenina ze zahrádky

Velká obytná plocha

Připadá vám plocha pro celoroční bydlení o velikosti 45 čtverečních metrů nedostatečná? Pak vězte, že jde o velikost běžného městského dvoupokojového bytu. Dům je zajímavý dispozičně (stačí se podívat na fotografie objektu) a je také plně vybaven pro komfortní bydlení kuchyňskou linkou, koupelnou s umyvadlem, toaletou a rohovou vanou, okny s dvojitými skly a atraktivními posuvnými dveřmi. Když dům posadíte do vlastní zahrady s pěkným výhledem do krajiny, zjistíte, že k životu vystačíte i s přízemním objektem, a že nepotřebujete mít patrovou chatu s podkrovní ložnicí.

pampeliška v trávě

Vlastní zahrada

Pobyt v mobilním domě je vázán na roční dobu a na počasí. V zimních měsících od října do března budete více času trávit uvnitř, to je celkem logické, ale jakmile bude slunce na obloze více hřát a bude oživovat i vaši zahradu, bude vás to táhnout ven a na zahradě prožijete větší časový úsek ve srovnání s pobytem uvnitř domu. V podstatě vám bude sloužit hlavně pro přespávání a pro výrobu pokrmů.

Tyto typy mobilních domů jsou ideální také v místech, kde dosloužila vaše rekreační chata, a rozhodli jste se na jejím místě vybudovat příbytek obyvatelný celoročně. Toto řešení nabízí komfort a útulné prostředí za příznivou cenu, která nedosahuje ani půl milionu korun. Tyto mobilní domy nevyžadují žádnou náročnou údržbu a lze je i dodatečně opláštit dřevem pro větší atraktivitu a přistavět k nim pergolu, altánek nebo garážové stání pro váš vůz.