Způsoby, jak udělat váš dvorek zábavnější pro děti

Vybudujte si skalní hřiště

Skalní místo je v podstatě hřiště na vašem dvoře plné štěrku – skvělé místo pro děti, kde si mohou hrát s auty, náklaďáky a stavebními hračkami a také se zvířaty. Můžete použít malý nafukovací bazén nebo vytvořit jámu o rozměrech 4 x 5 pomocí velkých kamenů nebo kusů dřeva, které obsahují štěrk.

V této oblasti bude použito asi 5 pytlů hrachového štěrku (asi 50 liber na každý pytel). Přidejte malá dřevěná prkna, která mohou děti použít jako rampy nebo větve a tyče na stavbu čehokoli. Skalní místo by bylo skvělým doplňkem do každé domácnosti, protože je skvělé pro smyslové učení.

m

Nainstalujte velkou tabuli

Nejjednodušší způsob, jak toho dosáhnout, je použít velkou tabuli z obchodu, ale to může být drahé. Místo toho se můžete rozhodnout vytvořit si vlastní. Prvním krokem by bylo vyrobit si domácí barvu na tabuli (tato vydrží déle než odrůda koupená v obchodě a lépe vydrží venkovní podmínky).

S každým šálkem venkovní latexové emailové barvy, kterou použijete, smíchejte se 2 polévkovými lžícemi nebroušené spárovací hmoty na dlaždice. Použijte tuto směs k natření velkého kusu překližky (lepší je dělat směsi po jednom šálku pro rovnoměrnější míchání). Jakmile zaschne, zavěste tabuli ve výšce dítěte na místo na zahradě a poskytněte spoustu barevných netoxických kříd. Budete vděční, že křídový prach zůstane venku!

Vytvořte si jezírko na hraní

Víte, jak moc jsme rádi vytvářeli ty papírové lodičky a plavali jsme je ve vaně, když jsme byli děti? I vašim dětem by se to líbilo a mohou si hrát s vodou, i když není čas na koupání! Navíc děti milují hraní s vodou a jezírko na hraní by bylo skvělým způsobem, jak je zchladit během horkých letních dnů.

m

Nejlépe funguje velký talíř na rostliny. Položte ji na zem na váš dvůr a naplňte ji vodou. Bylo by zábavné sednout si se svými dětmi předem a naučit je vyrábět papírové lodičky. Jakmile budete mít jezírko hotové, mohou si děti užít závodění na svých člunech! Přidejte hračky do vany, hračky vodních živočichů a nějaké bublinky pro ještě větší zábavu! Nemusíte utrácet příliš mnoho peněz, abyste své ratolesti často vodili do zábavních parků nebo domů na hraní, můžete si užít vlastní verzi zábavy na svém vlastním dvorku!